Зйомка весільного дня

Сьогодні у мене особливий настрій, тому я вирішив розповісти вам як проходять зйомки весільного дня. Чомусь всі думають що це займає багато сил та енергії, але це не так. А ось чому… Постійно нові люди, емоції, при чому такі справжні! На зйомці весільного дня різне трапляється, проте в основному це круті враження, які дають енергії на цілий день!

Моя професія має безліч плюсів, але один з найважливіших – щирість. Майже кожен день я знайомлюсь та  спілкуюсь з новими людьми, які передають мені свої емоції. Це так чудово – відчувати їх позитив, бачити як вони хвилюються за свій найкращий день у житті, адже його вже не повториш… Можу запевнити всіх молодят – ваші фото будуть найчарівніші, адже вони ВАШІ! А я зроблю все можливе, щоб ви відчували себе спокійно та розважливо. Якщо Ви хвилюєтесь, що не вмієте професійно позувати – забудьте навіть про такі переживання. Фотограф не лише робить фото, а й передає емоції кохання, щастя і тендітність. Тому я з радістю допоможу обрати найкращу локацію та пейзаж. Навіть не передам словами, які емоції мене відвідують, коли молодята вперше переглядають свої весільні фото. Я хвилююсь не менше вас, повірте : )

Почуття, які я спостерігаю між закоханими, надають мені «крила» та натхнення. Звісно 15-ти годинна зйомка вимотує. Але я це відчуваю лише приїхавши додому.

Весільна фотосесія – це круто! Ні, правда! Мабуть найкраща професія – відчувати емоції закоханих, які неможливо підробити, це і є моє натхнення.