Весільна фотокнига


Фотокнига – це поліграфічна історія Вашого рішення бути навіки разом. Ніщо  не передає атмосферу весільного дня так, як фотопам’ятка весілля у зверстованій книзі.

Premium book

Це не просто альбом з фотографіями, а фотокнига преміум класу, яка окута в шкіряну обкладинку, наділена товстими сторінками та декорована узорами.
Щойно надрукована книга та її свіжий поліграфічний запах, наче щойно вийнятий з печі хліб, заманює та викликає бажання передивлятися весільні знімки знову і знову, відновлюючи теплі спогади та блиск в очах.

Фотокниги, які я – весільний фотограф Вадим Благий, пропоную своїм клієнтам, з часом, як і хороше вино, буде ставати ціннішим. Адже у весільній фотокнизі збережений та відтворений найщасливіший день – День поєднання сердець та створення люблячої сім’ї.

У своєму пакеті для преміум клієнтів, я роблю фотокниги в дизайнерському дерев’яному коробі, який підкреслить Ваш вишуканий смак та не залишить нікого байдужим.

Фотокнига в коробе

Весільна фотокнига – це можливість пронести свій найщасливіший день через роки, навіть століття. Як весільний фотограф я не бачу кращого рішення, ніж збереження фотографій у Фотокнизі Premium class, яку із задоволенням будуть переглядати Ваші батьки, діти та онуки.

Для замовлення фотокниги звертайтесь за номером + 38 096-128-03-61; + 38 063-407-72-12. Або пишіть  ВКонтакті.