Подарунковий сертифікат


Подарунок від щирого серця – це не тільки щось зроблене своїми руками. Подарунок – це, в першу чергу, Ваше ставлення до людини, якій Ви бажаєте зробити приємно. Подарунковий сертифікат на фотосесію  – це  креативний подарунок, яким Ви демонструєте своє піклування та творчий підхід.

Для чоловіків це просто знахідка. Так як подарунок для дівчини – це  завдання не з простих, проте подарунковий сертифікат на фотосесію – це попадання в десятку! Вам залишається лише вибрати, на яку саме фотосесію Ви хочете зробити подарунок. Наприклад, студійна фотосесія чи фотосесія на природі  (по місту). Та на яку кількість годин (від 1-2 години і більше).

Я – професійний фотограф, і можу оформити подарунковий сертифікат на будь-яку подію. Наприклад  Хрестини, День народження, фотосесія вагітності, сімейна фотосесія, дитяча фотосесія.

Подарунковий сертифікат

Коли Ви даруєте своїм друзями подарунковий сертифікат на зйомку Таїнство Хрещення – це чудовий подарунок!  Ви дбаєте,  щоб у Ваших друзів були фотографії про таку важливу визначну подію!

А якщо Ви знаєте, що Ваша подруга вагітна – чому би їй не подарувати сертифікат на фотосесію вагітності?  Це 100% потрібний і гарний подарунок!

Подарочный сертификат на фотосет

Чи такий приклад: Вас запросили на День народження до старого друга, і ви дізнаєтесь, що святкування відбудеться у класному ресторані, та ще й буде багато близьких та далеких родичів. Це чудова можливість зробити оригінальний подарунок, а саме – Подарунковий сертифікат фотосесія Дня народження.

Тому наступний раз, коли буде необхідність у подарунку – згадайте про Подарунковий сертифікат на фотосесію. Це буде незвичайний, 100% потрібний подарунок!

Подарочный сертификат

Щоб замовити сертифікат, дзвоніть  за номером + 38 096-128-03-61; + 38 063-407-72-12  або пишіть Вконтакті.