Фотоматеріал, який Ви отримаєте


Напевно, всіх молодят цікавить питання, в якому вигляді вони отримають фотоматеріал. Цьому я вирішив присвятити окрему статтю свого блогу.

Весільна фотокнига – обов’язковий атрибут моєї роботи. Вона, як моя репутація, показує ставлення до клієнтів. Адже наскільки приємно переглядати весільні фото в книзі з якісним друком, показуючи її рідним і близьким.

Я пропоную своїм клієнтам два види фотопакетів: «Класичний» і «Premium class».

В пакет «Класичний» входить фотокнига, зовні схожа на звичайну книгу: щільна палітурка, обкладинка виконана з текстильного матеріалу, фото роздруковані на повний розворот аркуша. У комплекті з фотокнигою  йде usb-накопичувач у стильному коробі, виконаному у тому ж стилі, що і книга. На  usb-накопичувачі всі фотографії в електронному виді.

Флешка та книга

Пакет «Premium class» – більш дорогий сегмент виконаної мною роботи. Фотокнига знаходиться в дерев’яному коробі, оформленому в моєму фірмовому стилі. Обкладинка книги виконана зі шкіри з нанесенням тиснення WEDDING DAY, яка надає фотокнизі особливо дорогого вигляду. Весільні фотографії роздруковані у великому форматі, також книга має щільну палітурку. Обов’язковим складовим фотокниги «Premium class» є usb-накопичувач  у дерев’яному коробі, де зберігаються Ваші весільні фотографії в електронному варіанті, та інші приємні доповнення.

фотоматеріал

Весільна книга допоможе пронести Ваші щирі емоції та радість на довгі роки, оживляючи спогади кожен раз, коли Ви відкриваєте книгу з Вашою історією. Вам тільки залишається вибрати пакет, який найбільше сподобався.

Буду радий зберегти спогади про Ваш найщасливіший день! Весільний фотограф Вадим Благий.