Студийная фотосессия

Студийная фотосессия

Студийная фотосессия - это прежде всего высокое качество роботы и великолепный сервис для любого рода фотосессий. Работать в фотостудиях - одно удовольствие! В этой статье Вы узнаете о лучших студиях Винницы, и сможете самостоятельно определить, какая Вам нужна фотостудия, подходящая под Ваши запросы, будь то фотосессия беременности или fashion съемка.

Читати далі

Фотоматеріал, який Ви отримаєте

Напевно, всіх молодят цікавить питання, в якому вигляді вони отримають весільні фото. Цьому я вирішив присвятити окрему статтю свого блогу. Весільна фотокнига - обов'язковий атрибут моєї роботи. Вона, як моя репутація, показує ставлення до клієнтів. Адже наскільки приємно переглядати весільні фото в книзі з якісним друком, показуючи її рідним і близьким.

Читати далі

Фотосесія на природі

Фотосесія на природі

За вікном перші тижні квітня, саме час  задуматись про весняну фотосесію. Фотосесія на природі стане гарною ідеєю для закоханих пар. Вінниця у квітні-травні  багата на гарні краєвиди, необхідні для фотосесій. Квітнуть яблуні, абрикоси, неймовірний бузок, вся зелень одягається в барвисті кольори.

Читати далі

Wedding Day

Сьогодні у мене особливий настрій, тому я вирішив розповісти вам як проходять зйомки весільного дня. Чомусь всі думають що це займає багато сил та енергії, але це не так. А ось чому… Постійно нові люди, емоції, при чому такі справжні! На зйомці весільного дня різне трапляється, проте в основному це круті враження, які дають енергії на цілий день!

Читати далі

Вибір весільного фотографа

Вибір весільного фотографа часто стає нелегким випробуванням для молодят. Адже хочеться, щоб найкращий день запам’ятався не лише у спогадах, а й залишився на прекрасних фото. Весільний фотограф – це справжній чарівник, який передає всю атмосферу, неповторні емоції ...

Читати далі

Фотосесія у місті лева - Львів

У цьому році пощастило фотографувати чуттєву та енергійну пару - Христину та Павла. Я давно хотів познімати у Львові. Мрії здійснюються!

Читати далі

Ранок нареченої

Ранок нареченої є мабуть одним із найважливіших та найзворушливіших ранків кожної дівчини. Але не всі приділяють потрібну увагу даному процесу. Кожен фотограф намагається зробити ранкові затишні фото казковими та наділеними теплими спогадами. На що звернути увагу перед весільною ранковою зйомкою?

Читати далі

Весільна фотокнига

Фотокниги, які я - весільний фотограф Вадим Благий, пропоную своїм клієнтам, з часом, як і хороше вино, буде ставати ціннішим. Адже у весільній фотокнизі збережений та відтворений найщасливіший день – День поєднання сердець та створення люблячої сім’ї.

Читати далі

Післявесільна фотосесія

Дана фотосесія – це неймовірна локація,в яку під час безпосередньо самого весілля, як правило, не завжди є час поїхати до місця зйомки через витрату часу на дорогу. Це може бути ліс, виїзд за межі міста, скали, озеро, пороги, і навіть виїзд в інше місто, наприклад у Львів, Кам'янець-Подільський, Чернівці.

Читати далі

Новорічна фотосесія

Новорічна фотосесія - це, напевно, найкращий спосіб зберегти новорічну атмосферу і сімейний затишок практично «на століття». Фотостудії створюють потрібний святковий і по-справжньому теплий інтер'єр, а фотограф робить чудо - «зберігає мить». Переглядаючи новорічні фотографії Ви обов'язково посміхнетеся, адже немає нічого кращого аніж позитивні емоції та щастя в очах рідних.

Читати далі

Подарунковий сертифікат

Подарунок від щирого серця – це не тільки щось зроблене своїми руками. Подарунок – це, в першу чергу, Ваше ставлення до людини, якій Ви бажаєте зробити приємно. Подарунковий сертифікат на фотосесію  - це  креативний подарунок, яким Ви демонструєте своє піклування та творчий підхід.

Читати далі

Стоит ли купить платье на фотосессию?

Стоит ли купить платье на фотосесию, или все же взять в оренду на пару часов и сэкономить? Это вопрос уже лично к Вам и Вашему кошельку. Но давайте рассмотрим все За и Против.

Читати далі

Фотосессия на парковке

Всем привет! На днях была интересная фотосессия, очень хочется Вам ее показать.Но сначала небольшое предисловие ...Знаете, обычно как бывает, если Вы свадебный фотограф, то уже большой вопрос, фотографируете ли Вы еще что-то кроме свадеб, например Крестины, предметку, творческие фотосессии, дни рождения.

Читати далі

Декілька порад для наречених

Весілля - один з найбільш пам'ятних подій в житті кожної людини, тому страх і хвилювання це природно для молодят. Вони хочуть, щоб все пройшло на вищому рівні і весільні фото - не виключення. Тому я вирішив написати кілька порад, як зробити Ваш весільний день незабутнім і не сумніватися, що Ваші фото будуть, без сумніву, кращими.

Читати далі

Фотосессия по городу Винница

Это был весенний облачный день, настроение было прекрасно передано моделью. Иногда хочется поснимать что-то помимо свадебных фотосессий. Подобные фотосессии позволяют научиться чему-то новому, посмотреть новые локации, отточить свои навыки в фотографии, и заставляют соскучиться за свадебными съемками!

Читати далі

Фотосессия у моря в Одессе

Каждый город по-своему прекрасен и Одесса – не исключение. Туристы запоминают памятные места, архитектуру, отдых, а фотограф смотрит на город совсем другим взглядом…Я, как профессионал своего дела, первым делом делаю заметку «фотосессия у моря». И ведь правда, на сколько красивы и неповторимы свадебные фото у моря!

Читать дальше

Лучшие свадебные фотографии

Лучшие свадебные фотографии

Лучшие свадебные фотографии, какие они? Для меня это чистые, классические, эмоциональные, интересные, трогательные и репортажные кадры. Хочу представить Вам мои любимые кадры сезона, немного рассказать, как, и где их сделал.

Читати далі

fotosessiya

Світла та ніжна фотосессія по місту

Світла та ніжна фотосессія по місту Вінниця. Легка та не примусова фотозйомка. Сестри та найкращі подруги Ріта та Аня. Яскраві, сучасні та цікаві дівчата. Приємно коли клієнт повертається знову і знову. Ти узнаєш людину все краще, а щирість та відкритість домінує над переживанням!

Читати далі